Ładowanie...
Produkcja i aplikacja MATERIAŁÓW GRAFICZNYCH
BC Production to jeden z działów Business Consulting specjalizujący się w produkcji i aplikacji elementów graficznych związanych z reklamą i brandingiem, a także obsługą cyklicznych kampanii marketingowych.
Więcej o nas

O nas

Business Consulting

Business Consulting Sp. z o.o. jest najstarszą, polską firmą reklamową, działającą bez przerwy od 1988 roku.

Jako BC Production, jesteśmy jednym z działów Business Consulting, specjalizujemy się w produkcji i aplikacji elementów graficznych związanych z reklamą i brandingiem, a także obsługą cyklicznych kampanii marketingowych.

Posiadamy nowoczesne maszyny do druku UV, solwentowego, a także maszyny CNC. Na terenie naszego zakładu znajduje się całe zaplecze do druku, obróbki, montażu, a także konfekcjonowania wytwarzanych przez nas produktów.

Dysponujemy własnym studiem projektowym oraz DTP, jak również sprawdzonym zespołem drukarzy i osób wyklejających grafikę zarówno w kraju jak i zagranicą. Posiadamy program do koordynacji i wizualizacji kampanii dla naszych klientów oraz mamy doświadczenie w łączeniu tradycyjnych form reklamy z niestandardowymi w oparciu o nowe technologie i materiały.

Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA oraz Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. Nasza pasja i zaangażowanie zostały docenione w postaci głównej nagrody w konkursie Golden Arrow, zostaliśmy też nagrodzeni prestiżową nagrodą Śląska Rzecz za pylony na katowickim Nikiszowcu. Z kolei miesięcznik Media & Marketing Polska przyznał nam tytuł „Najlepsze biuro reklamy OOH”.


 • MMP 2019
  Najlepsze biuro reklamy OOH w ocenie ogólnej 2019 wg badania Kantar dla MMP
 • MMP 2018
  ajlepsze biuro reklamy OOH w ocenie ogólnej 2018 wg badania Kantar dla MMP
 • Golden Arrow 2012
  Nagroda za projekt promocyjny Industriada 2012

Oferta

Business Consulting

Oferta brandingu placówek handlowych i budynków

 • druk na foliach, aranżacja witryn
 • naścienne wewnętrzne elementy identyfikacji wizualnej i nawigacje podłogowe
 • wallart
 • materiały promocyjne
 • branding urządzeń
 • flex office i paperboard
Business Consulting

Oferta B2B

 • nadruk na foliach, papierach, kompozytach, sklejkach, tekturach, PCV, PMM, Tubond
 • oklejanie pojazdów
 • druk soczewkowy i efekt krzywego lustra
 • elementy POS, woblery, listwy cenowe, hangery
 • triboard 360°
 • city shutter i rozwiązania dedykowane
Business Consulting

Oferta eventowa

 • totemy i tablice informacyjne
 • identyfikacja wizualna eventów
 • meble i materiały eventowe
Business Consulting

Inne usługi

 • druk UV i solwentowy
 • projektowanie graficzne
 • cięcie po obrysie
 • laminowanie
 • konfekcjonowanie
 • wyklejanie montaż
 • magazynowanie elementów reklamowych klienta

BRANDING PLACÓWEK

Witryny - Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały zarówno standardowe jak i specjalne: folie luminescencyjne (zapewniają efekt światła odbitego), transparentne (dyskretnie podkreślają charakter ekspozycji), translucentne (dodatkowo rozpraszają światło, a bogata paleta kolorów stwarza szerokie możliwości projektowe).

Lightboxy i abażury - podświetlane panele, wmontowane w elewację lub osadzone w ramie oraz elementy wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego do podświetleń, rozpraszającego światło.

Nawigacja i naklejki podłogowe - trwałe oznaczenia stanowisk i stref, a także eksponowane na ścianach formy, wykonywane przez specjalistyczny ploter cyfrowy, gwarantujący precyzję wykonania decydują o estetyce wnętrza. Wykonujemy lampy, abażury, pylony ze spersonalizowaną grafiką o indywidualnych kształtach. System nawigacji podłogowej wykonany z ultra wytrzymałych materiałów z dodatkową warstwą specjalnego antypoślizgowego laminatu zapewnia czytelny przekaz przy zachowaniu norm bezpieczeństwa. Elementy ekspozycji na ścianach zapewniające szybkie i łatwe repozycjonowanie, wykonane na taflach z pleksi w dowolnym kształcie, z nadrukiem, grawerem mocowane są na magnesach.

Wallarty - czyli ścienne aplikacje graficzne. Specjalistyczna folia do ścian i murów przylega do podłoża dodatkowo eksponując jego strukturę.

Flex office - autorska seria trwałych, ekologicznych i nowoczesnych mebli m.in. ze sklejki drewnianej, dających możliwość wykorzystania technologii geolokalizacyjnych – beaconów z technologią ICT (szyte na miarę aplikacje internetowe i mobilne).

Elementy ekspozycji eventowych i targowych - produkty stworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania i oszczędność materiałów. Lekkie konstrukcje wykonane z tektury typu „plaster miodu” doskonale sprawdzą się jako meble eventowe czy wyposażenie sklepów m.in. ekspozytory, standy, stoiska wystawiennicze czy regały.Wykonujemy ścianki, krzesła, stoły oraz formy ambientowe. Możliwość zadruku i wycinania w materiałach od kartonu po stal konstrukcyjną.

B2B

Wykonujemy obróbkę i nadruki na następujących materiałach:

Folie - monomeryczna OWV (perforowana), polimeryczna, wylewana, transparentna, fluroscencyjna, odblaskowa folia adhezyjna szroniona, magnetyczna, ścienna, podłogowa.

Papiery - m. in. do podświetleń, billboardowy, plakatowy.

Tworzywa sztuczne - PP komorowe, PCV spienione, plexi (pmma), styrodur.

Kompozyty - dibond, tubond, płyta PCV + styrodur.

Sklejki

Tektury - kaszerowana, plaster miodu.

Dodatkowo nasz druk po pokryciu polimerem staje się bardzo wytrzymały i pozwala na stosowanie przy zadruku m. in. frontów meblowych, płytek łazienkowych, blatów stołowych, paneli ściennych, tkanin, drewna, szkła.

Możliwe jest wdrożenie dedykowanych serii gadżetów reklamowych z zadrukiem pod branding klienta.

Efekt krzywego lustra - rodem z salonów luster efekt, który przyciąga uwagę i bezpośrednio angażuje odbiorcę.

City Shutter - to nowa jakość w reklamie zewnętrznej. Innowacyjne rozwiązanie stosowane w citylightach, które przyciąga uwagę odbiorcy i umożliwia zaprezentowanie aż trzech rodzajów grafik podczas jednej ekspozycji. Widoczność komunikatu reklamowego zależy od kąta, pod jakim obserwator spogląda na reklamę.

Druk soczewkowy - popularność zawdzięcza łatowości otrzymania efektu, gdzie w zależności od kąta obserwacji widzimy grafikę ze zmienionym elementem lub całkowicie rożne grafiki. Dla CLP stosujemy też soczewki pionowe, co pozwala na zmianę widzianego obrazu przy przemieszczaniu prawo-lewo.

Oklejanie pojazdów - posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w profesjonalnym oklejaniu pojazdów. Oklejamy m. in. autobusy, tramwaje, samochody.

Pojazdy niestandardowe - oferujemy również oklejanie pojazdów niestandardowych np. skuterów, hulajnóg, maszyn budowlanych.

EVENTY

Rozwiązania dedykowane - oferujemy kompleksową obsługę eventów w zakresie produkcji materiałów promocyjnych m. in.: totemy, balony, namioty, windery, siedziska, ambientowe aranżacie (wiat przystankowych, stacji eventowych), neony, standy wycinane po obrysie, bandy, tablice i wiele innych.

Meble miejskie

Identyfikacja wizualna eventów - kompleksowa obsługa graficzna eventów.

Kontakt

Chcesz poznać całą naszą ofertę? Skorzystaj z formularza:

Zadzwoń lub napisz:

+48 601 510 978

telefon czynny w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

+48 605 337 668

telefon czynny w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00