Pamiętacie kampanię “Tyskie ponad wszystkie”? To my. Ta kampania to jeden z wielu przykładów obsługi marek w segmencie FMCG. Współpracujemy także z firmami z branży budowniczej, paliwowo-energetycznej, handlowo-usługowej. Realizujemy kampanie wyborcze. Od kilku lat intensywnie działamy w segmencie market place. Pracujemy nad markami miast i regionów z całej Polski. Zaufało nam m.in.: województwo śląskie i dolnośląskie oraz miasta Katowice, Zawiercie, Pszczyna, Ruda Śląska. Nie obca jest nam współpraca z instytucjami kultury i pożyteczności publicznej. Projekty, które realizujemy w ramach zintegrowanej komunikacji marketingowej, obejmują m.in.: branding, koncepty kreatywne, strategie promocji marek, kampanie promocyjne, identyfikacje wizualne marek, obsługę public relations. Aby proponować najskuteczniejsze rozwiązania, śledzimy nowe trendy, jakie zachodzą w relacji marki z klientem. Dlatego dostrzegamy, że w procesie budowy wizerunku marki zaszły kluczowe zmiany. Wczoraj reklamodawca sam kształtował swój wizerunek. Dziś w tym procesie towarzyszy mu odbiorca. Aktywny odbiorca.
...
W kategorii Experiential marketing - event marketing za INDUSTRIADĘ firma Business Consulting otrzymała główną nagrodę w konkursie Golden Arrow
...
Identyfikacja wizualna kampanii województwa śląskiego w Nadrenii Północnej-Westfalii została nagrodzona prestiżową nagrodą.

Zobacz także inne, nasze realizacje.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu