Media Miejskie to dział Business Consulting Sp. z o.o. dedykowany szeroko rozumianej reklamie zewnętrznej - zajmujemy się reklamą tranzytową, reklamą w panelach citylight, na billboardach, wykorzystujemy „ambientowo” środki komunikacji miejskiej i „PKS”, a także organizujemy i przeprowadzamy eventy z wykorzystaniem tych nośników.

Jesteśmy pionierem na rynku reklamy tranzytowej - od ponad 25 lat wdrażamy nowe rozwiązania, wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług związanych z planowaniem, projektowaniem, produkcją i ekspozycją tej formy reklamy.
Nasza oferta to między innymi:
  • planowanie kampanii przy użyciu nowoczesnych i pierwszych w Polsce narzędzi do planowania i estymowania zasięgu: ROAD PLANNER i ROAD MAPPER,
  • projektowanie kreatywnych layoutów i dostosowanie do parametrów używanych nośników,
  • produkcja materiałów reklamowych we własnej drukarni cyfrowej dużego i małego formatu i własnym studio DTP – z uwagą i oczekiwaną elastycznością podchodzimy do wymagań Klientów zapewniając szybkość, niskie koszty i serwis reklamy,
  • ekspozycja reklamy na autobusach i tramwajach, w ujednoliconych formatach - back, fullback, busboard, megabus, tramboard, megatram,
  • ekspozycja reklamy wewnątrz pojazdów w ramkach i na plakatach,
  • emisja reklam w monitorach LCD,
  • ambienty z wykorzystaniem powierzchni takich jak: rączki w pojazdach, sufity, oparcia siedzeń,
  • organizacja eventów i akcji promocyjnych z wykorzystaniem wnętrza pojazdów, linie specjalne, monitoring GPS + reklama geolokalizowana,
  • realizacja kampanii na styku OOH i nowych technologii z wykorzystaniem WiFi, NFC, QR, Bluetooth przy wykorzystaniu środków komunikacji, wiat przystankowych i w ich otoczeniu,
  • realizacja innych, niestandardowych działań w przestrzeni miejskiej.

Oferujemy możliwość ekspozycji na dowolnej ilości nośników i we wskazanych lokalizacjach - w zależności od potrzeb realizujemy kampanie ogólnopolskie, regionalne, w pakietach i jednostkowe.

Naszą zestandaryzowaną ofertą obejmujemy zasięgiem duże i mniejsze miejscowości, w których często nie występują systemowe nośniki OOH.

Jesteśmy liderem rynku reklamy tranzytowej, a to zobowiązuje nas do stałej troski o ten rynek i Klientów gotowych powierzyć nam budżety reklamowe.

Rekomendowane i realizowane formaty reklamowe na terenie całej Polski

Nazwy formatów związane są z wielkością powierzchni reklamowej. Niezależnie od standardowych formatów wykonujemy indywidualne projekty, dodajemy nowe usługi takie jak możliwość monitorowania kampanii on-line poprzez system GPS, organizujemy eventy z wykorzystaniem opakowanych reklamą pojazdów. Możliwości jest bardzo wiele, dlatego pomagamy wybrać klientom najefektywniejsze dla nich formy reklamy oraz zaplanować skuteczne kampanie.

Autobusy:

Tramwaje:

Reklama wewnątrz pojazdów:

Inne formy reklamowe:

Zobacz inne, nasze realizacje na tramwajach i autobusach.

KONTAKT

Oddział Katowice

Iwona Kubica Dyrektor MM Katowice tel. +48 32 461 31 14 tel. +48 601 546 850 iwona.kubica@mediamiejskie.pl
Teresa Wesoły Account Manager tel. +48 601 468 459 teresa.wesoly@mediamiejskie.pl
Beata Dziurdzińska Account Manager tel. +48 32 461 31 21 tel. +48 603 860 320 beata.dziurdzinska@mediamiejskie.pl
Grażyna Gołkowska Account Manager tel. +48 32 461 31 58 tel. +48 609 771 620 grazyna.golkowska@mediamiejskie.pl
Izabela Jakubiec Account Manager tel. +48 32 461 31 10 tel. +48 601 332 726 izabela.jakubiec@mediamiejskie.pl
Anna Mańkowska Account Manager tel. +48 32 461 31 12 tel. +48 607 631 644 anna.mankowska@mediamiejskie.pl
Tadeusz Zdebski Account Manager tel. +48 693 334 045 tadeusz.zdebski@mediamiejskie.pl

Oddział Warszawa

Barbara Zuziak Dyrektor MM Warszawa tel. +48 601 491 646 barbara.zuziak@mediamiejskie.pl
Katarzyna Jarząbek-Kulbicka Account Director tel. +48 22 231 81 61 tel. +48 609 900 348 katarzyna.jarzabek@mediamiejskie.pl
Izabela Gaweł-Moszkowska Account Manager tel. +48 22 405 21 37 tel. +48 605 837 098 iza.gawel@mediamiejskie.pl
Angela Kurkowska-Bielecka Account Manager tel. +48 22 405 21 35 tel. +48 661 916 832 angela.kurkowska@mediamiejskie.pl
Anna Jaroszewska Account Manager tel. +48 22 405 21 36 tel. +48 695 253 282 anna.jaroszewska@mediamiejskie.pl
Karolina Zawadzka Account Manager tel. +48 22 405 21 34 tel. +48 603 332 669 karolina.zawadzka@mediamiejskie.pl
Artur Kulawiak Account Manager tel. +48 22 231 81 61 tel. +48 695 880 058 artur.kulawiak@mediamiejskie.pl
Joanna Konieczna Asystentka biura sprzedaży tel. +48 22 405 21 35 tel. +48 607 566 460 joanna.konieczna@mediamiejskie.pl