O nas

Business Consulting to pięć twórczo współpracujących ze sobą działów, specjalizujących się w dziedzinie doradztwa i reklamy. Dział Konsultingu zajmuje się doradztwem ekonomicznym i prawnym. Opracowuje analizy marketingowe, realizuje badania rynku, zajmuje się obsługą spółek giełdowych. Pracownicy Mediów Miejskich zapewniają Klientom pełną obsługę w zakresie ogólnopolskich i regionalnych kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej (tramwaje, autobusy, billboardy, wiaty przystankowe, ściany wielkoformatowe). W ofercie Agencji Komunikacji Marketingowej znajdują się strategie promocji marek, projekty i realizacje kampanii reklamowych, promocyjnych. Agencja przygotowuje różne projekty reklamowe, a także systemy identyfikacji wizualnej marek. Dział Promocji Miast i Regionów odpowiada za marketingową obsługę samorządów, działa w segmencie zamówień publicznych. W ofercie Drukarni Cyfrowej znajduje się druk wielko- i małoformatowy. Business Consulting, spółka z siedzibą w Katowicach, to firma o zasięgu ogólnopolskim, posiada oddział w Warszawie. Istnieje na rynku od 36 lat. Siostrzana firma działa również w Bielsku-Białej. Firma działa w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Zarząd

dr Krzysztof Wilgus - Właściciel firmy Business Consulting

Dr nauk ekonomicznych, ukończył podyplomowe studia HBR i ICAN Institute.
Współzałożyciel Górnośląskiego Towarzystwa Gospodarczego i Regionalnej Izby Gospodarczej, której obecnie jest wiceprezesem. Członek Komitetu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Polskiej Izbie Gospodarczej.
Posiada doświadczenie w pracach rad nadzorczych w tym w Narodowych Funduszach Inwestycyjnych. Koordynator prac doradczych, współpracuje z instytucjami zarządzającymi funduszami pomocowymi, instytucjami finansowymi i funduszami typu venture capital.

Włodzimierz Majer - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Specjalista z zakresu zarządzania i marketingu; zarządzał marketingiem i sprzedażą w zagranicznych i polskich firmach; współtworzył strategie rozwoju dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych; strategie promocji i komunikacji marketingowych dla firm i samorządów.
Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach, posiada dyplom MBA - GFKM, Uniwersytet Gdański i RSM Erasmus University; ukończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania marketingowego na Uniwersytecie Łódzkim, absolwent podyplomowych studiów z zarządzania wartością na SGH w Warszawie, kursu ACM-CIM w Chartered Institute of Marketing z Londynu; uczestnik Akademii Strategicznego Przywództwa - „Management II" - Harvard Business Review Poland i Canadian International Management Institute.

Mirosław Rajzer - Główny Księgowy, Dyrektor Finansowy

W Business Consulting od 1991 roku. Doktor nauk ekonomicznych, autor publikacji w zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i marketingu. Współpracował z instytucjami zarządzającymi funduszami pomocowymi, współautor analiz ekonomicznych, ekonomiczno-finansowych, feasibility study i business planów oraz wycen dla przedsiębiorstw. Licencja Ministra Finansów nr 12225/99, uprawnienia zarządcy komisarycznego i Professional Development Certificate (PDC) in Environmental Management and Cleaner Production. Posiada doświadczenie w doradztwie ekonomicznym, finansowym i podatkowym dla małych i średnich przedsiębiorstw.